| ImmortalQueen a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida. Ce sa mai vorbesc cu prietenul meu?
L-am cunoscut vara trecuta in Italia [e italian], si de atunci suntem impreuna, faza e ca acolo aveam subiecte de vorbit, adica ' face to face'hee hee. Dar acum pe mess sau la telefon nu prea.

Serios, fara glume va rog. Poate dau funditalove struck (adica sigur dau ca intotdeaunalaughing ) big hug Multumesc la cei care dau raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

E o vorba..."ochii care nu se vad se uita", asa ca vorbiti pe webcam si va vedeti in acelasi timp.Incearca sa fii mereu vesela si frumoasa. Si ii poti spune: „Che dici? Come sono adesso? Sono cambiata? Pensi di avere gli stessi sentimenti per me? Penso sempre i giorni trascorsi insieme. Attendo con ansia il giorno in cui ci incontreremo di nuovo. Fino a quel momento, i pensieri e il mi-a cuore sarà sempre con te. Ciao,ti amo."
Ei,ce zici? Stiu ca italienii sunt romantici,dar nu chiar toti.
Daca vei sta de vorba cu el pe webcam,legatura voastra va fi mai stransa,mai ales ca te va vedea de fiecare data. Povesteste-i cum iti merg treburile,ce planuri de viitor ai,cam ce asteptari ai de la el, intreaba-l despre viata lui...Dar cred ca sti ca prin calculator totul poate fi distorsionat. Numai vazandu-l poti banui adevarul. Pana atunci, incearca sa mentii relatia daca chiar il iubesti si speri sa fiti impreuna. Succes!

1 răspuns:
| anitza2000 a răspuns:

Despre muzica puteti vb mereuthinking