| RawrrGirlAdee a întrebat:

Stiu ca intrebarea aceasta o sa fie banala unpic, dar de la ce varsta credeti ca este bine sa iti pierzi virginitatea? Eu am 17 ani si inca sunt virgina, iar unii rad de mine. Nu vreau sa o intreb pe mama, pentru ca imi este tare rusine sa nu isi faca o impresie proasta despre relatiile mele sexuale. Am un iubit care vrea sa facem sex, dar eu inca nu sunt pregatita. Credeti ca oamenii si iubitul meu au dreptate:-|? Help me kiss! Fundita, evident >:"

Răspuns Câştigător
| Irinna a răspuns:

Nu au dreptate.Este virginitatea ta si faci ce vrei. Cel mai bine este sa o faci cand esti pregatita(daca iubitul te iubeste, te va intelege).
Nu-i baga in seama pe restul!
Cel mai bine sa-ti incepi viata sexuala este atunci cand esti pregatita!
Bafta!

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Stai linistita, nu au derptate nici prietenul tau nici cei din jurul tau. Prietenul tau, daca te iubeste, te va astepta pana cand vei fi pregatita iar gura lumii nu trebuie sa o iei in seama(cel putin la acest capitol).
Atunci cand vei fi pregatita o vei face.
Bafta!

| xyz321 a răspuns:

Pai de pe la 15 ani eu zic ca ar trebui sa fii renuntat la ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci fii atenta. Nu ii asculta pe cei din jurul tau.Este bine sa incepi viata sexuala de la 18 ani. Nu ca celelalte fete.De la 13 ani incep sa fac sex.Bah copii aveti destul timp pentru asta. Dar asta e decizia ta. Eu zic ca daca foloseste prezervativ e OK.