| IngerCazator a întrebat:

Stiu ca prima comanda la Avon pentru a primi cadourile trebuie sa fie de minim 150 lei.
Si maxim de cat poate fi?
Si vreau sa-mi ziceti cat este minimul si maximul pentru urmatoarele 3 comenzi si ce cadouri primesc la fiecare?

Răspuns Câştigător
| George48048 a răspuns:

Pai la prima comanda de 150 lei primesti un rimel si o oja, la a doua campanie(comanda) de 190 lei un parfum persive, la a treia de 120 lei ti se mareste discountul cu 5-10% iar la a patra campanie de 300 lei un set de creme de la Planet Spa...Maximul este de 300 lei in primele 2 campanii dupa 500 lei