| Andreeaaeerdna18 a întrebat:

Buna, sunt Andreea si de curand am facut 18 ani.
Ideea este ca nu stiu ce sa fac, nu am cu cine sa discut, sa ma inteleaga.
Am fost in Spania*cu procura, e ok*, cu iubitul meu sa munceasca el*suntem impreuna de 3 ani*, eu nu munceam pentru ca nu stiam limba+minora, dar imi doream foarte mult sa muncesc sa l ajut.
Mi am zis ca daca venim in Ro. o sa muncesc super mult si o sa l ajut.o sa fac, sa dreg, mai pe scurtlaughing ideea e ca mereu am fost o persoana ambitioasa care vrea sa faca 10 lucruri de o data, nu mi se parea nimic greu., de mica mi-a placut sa fiu creativa, sa muncesc.
Dar acum am venit de peste 6 luni si evit sa muncesc, nu ne descurcam grozav, el ma intelege sau cel putin nu spune nimic despre faptul ca nu m-am angajat*el are 20*, dar eu ma simt vinovata, m-am si ingrasat foarte mult, simt mai pe scurt ca ma afund, ma vad un trantore.
Vreau sa ma ridic dar nu mai stiu cum, solutii simple am gasit evident*angajeaza te, fa sala si gata*
Dar sufleteste, psihic nu reusesc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inscrie-te la liceu curs seral si termina-ti scoala.
Dimineata poti sa-ti iei de munca si uite asa nu vei mai avea probleme cu trandaveala si vei slabi frumos, ca sa te placa din noua baiatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are nimic Absolut foarte normal eu va susțin echipa Andrea rupe tot.