| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat...am parul medium[nu stiu daca are legatura]

nu am habar cum sa ma imbrac la banchet... vreo idee?happy

1 răspuns:
| yellowalien a răspuns:

Parul tau e medium? :O Si ghiceste viitorul? laughing
La banchet iti sugerez sa te imbraci cu un costum elegant si cravata (sau papion daca vrei sa fii mai retro). Stilul acesta prinde foarte bine orice baiat/barbat, indiferent de varsta, inaltime, kilograme, lungimea parului etc etc etc. Multa bafta la ales hainele potrivite si distractie placuta la banchet!
Aa, si cauta intr-un dictionar sensurile cuvintelor "mediu" si "medium"... e o mica diferenta intre ele tongue