| CsDg_Ana_Maria_1993 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la banchet......nu am nicio idee! e banchetul clasei a patra si nu vreau sa fie sofisticat! Vreau sa stiu cum sa imi fac parul si cum sa am machez!
Fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Angie12 a răspuns:

Woaw, ce frumos! Si eu am avut banchet de clasa a patra si m-am imbracat intr-o rochie frumoasa de seara(lunga fara bretele si neagra), cu niste pantofiori negri, m-am machiat parca...cu foarte mult rimel si niste fard gri inchis. Am avut un lantisor de argint cu diamante(de plastic nu adevarate)... depinde acum si ce culori iti plac. Cumpara-ti o rochie, cum iti place la fel si cu pantofii!

| CsDg_Ana_Maria_1993 explică (pentru Angie12):

Ma ajutat foarte mult! Multumesc!

| Angie12 a răspuns (pentru CsDg_Ana_Maria_1993):

A fost placerea mea! happy