| elen123 a întrebat:

Buna, sunt baiat si am 14 ani. Ma doare sanul stang, la atingere. Sfarcul ma doare mai exact. Daca pui mana acolo simti ceva umflat. Ce poate fi? Pot trata acasa? Este normal?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti la pubertate, ceva normal. Vei avea cat de curand si la cel drept.
Nu ai mamă ca sa ii destainui problemele tale? Ai preferat sa spui asta unor straini?

| dullcat a răspuns:

Buna.De obicei aceste dureri sunt pe fond hormonal si apar inclusiv la fete. Daca persista, ia in considerare sa mergi la medic.

| Xox0 a răspuns:

Iti cresc sanii