| Denis1234P a întrebat:

Bună, sunt băiat și am 15 ani.
Sunt obsedat să-mi frec penisul de ceva tare și vreau să știu ce se poate întâmpla (fără glume).

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Ca in karate> pana asa ajungi sa spargi caramizi cu mainile, incepi cu ceva de dificultate mai mica...
se aplica si cazului tau pana sa ajungi la ceva tare recomand sa incepi cu ceva mai moale, este intelept

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probleme psihice!

| dullcat a răspuns:

Pielea din zona intima e cat se poate de sensibila, dar tu esti liber sa freci penisul de beton, caramizi, smirghel si orice altceva din categoria tare, vei afla ce se intampla.