| ana_8394 a întrebat:

Buna sunt clasa a 8-a si as dori un discurs de multumire pentru diriginta mea.
Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Andru1996 a răspuns:

Va multumes doamna diriginta pentru tot ajutorul dat in acesti anii frumosi alaturi de dumneavoastra ne-ati invatat lucruri frumoase si speiale veti ramane in amintirea mea a un inger frumos si incantator va iubesc...gata

| Sabinaa a răspuns:

Poti sa spui ca iti va fi dor de clasa...de toate traznaile facute cu ei, dar si de acele momente frumoase care se vor pastra intr-un coltisor de suflet.