| Alinushaaaa a întrebat:

Sunt cls a 9 a si vreau sa ma pensez. Deci vreau sa fiti foarte atenti si sa imi dati un sfat. Am fata rotunda, ochii mici si verzi [mda am nasul cam mare sad ] Cum credeti ca mi-ar sta bine pensata? Nu stiu ce forma, voi ce ziceti ca m-ar avataja? Funda. Va rog dati sfaturi bune.

Răspuns Câştigător
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Buna. De obicei cand mergi la un salon, respectiva care te penseaza stie ce forma sa iti dea in conformitate cu forma ochilor si a fetei. De asemenea, ea reda aceeasi forma care o ai in momentul actual,doar ca o mai "perfectioneaza"...cel putin asa mi s-a intamplat miethinking totusi, nu e bine sa te iei dupa parerile celor de pe site, adica doar cineva care te stie in realitate si-ar putea forma o idee. happy

1 răspuns: