| Cosminnn91 a întrebat:

sunt Cosmin din Bucuresti. Am 16 ani si vreau sa va spun si voua povestea mea. Era o seara plictisitoare de vineri cand o prietena de-a mea ma intreaba daca am prietena, i-am spus ca nu si am intrebat-o de ce. Apoi mi-a dat id-ul la o fata si am cunoscut-o. Fata era foarte draguta si arata foarte bine, ei ii placea de mine si eu o placeam dar eu nu sunt genul de baiat care sa stau cu o fata, mie sincer imi place sa ma dau la toate fetele, nu imi place doar o fata, mie imi plac mai multe. Asta e daca sunt frumoase. Si ma rog apoi am fost intr-o excursie si am vazut ca fata aia nu prea vorbea cu mine si am crezut ca nu ma place. M-am dus la ea in camera, am batut si nu a raspuns nimeni, am strigat, nu a raspuns si pana la urma am intrat. Ea mi-a spus sa intru apoi am vb. Am intrebat-o de ce este asa distanta si daca ma place. A spus ca ma place, eu am fost incantat si i-am spus ca vreau sa fim mai apropiati. Apoi am sarutat-o, pentru ea fiind prima data. Si incet incet m-a cam luat valul si am inceput sa o dezbrac, ea a spus ca nu e bine ce facem si insista sa ne oprim. Eu ma simteam prea atras de ea si nu am putut sa ma opresc. M-am culcat cu ea, a fost frumos, mai frumos de cat imi inchipuiam eu. Acum problema este ca ea nu-mi vorbeste, e suparata pe mine, crede ca am folosit-o. Nu vrea sa vb cu mine, ce sa fac sa vb cu ea si sa ii explic ca eu nu o consider o curva, eu o iubesc si o respect. Clipele petrecute cu ea au fost superbe, o respect foarte mult si chiar o iubesc. Ea are 14 ani, de fapt nici 14 nu a facut inca. Nu vreau critici de genul: sunteti mici si nu ati facut bine! Acum stiu si eu ca nu e bine ce am facut, dar nu pot da timpul inapoi, si nici nu regret, pentru ca eu o iubesc si m-am simtit foarte bine alaturi de ea. Vreau doar sa o conving ca o iubesc si sa fim impreuna. Ce sa fac? Ce sa ii zic? Va rog. Voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| iull_1544 a răspuns:

M-a impresionat foarte tare povestea voastra. sincer... ar trebui sa vorbesti cu prietena aia care ti-a dat ID-ul fetei cu care te-ai culcat, ca sa o convinga sa va intalniti "pe neastaptate", si sa vorbiti, sa ii spui ceea ce simti... orice ati face imi doresc din suflet sa ca va impacati!

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Hai ca m-ai impresionatlaughing mi-a placut povestea. Pai e o mica incurcatura, normal ca simte ca ai folosit-o daca ea a zis sa va opriti si tu ai continuat(nu conteaza daca mai departe a stat, nu te pui tu cu femeia cand crede ca are dreptate, si prin asta nu vreau sa jignesc pe nimeni).
adica incearca sa-i explici, intalnitiva "intamplator" undeva, si sa fiti doar voi 2 singur, atunci ii poti explica.
Daca tot nu vrea, incearca cu cadouri, poezii, etc, trebuie sa cedeze intr-un fel.
Lasa-i multe mesaje, pe tel sau pe mess, ca o iubesti etc. Daca vede ca nu te lasi, si ca esti incapatanat, si spui mereu ca te iubesti poate zice si ea "mai, daca asta tot se tine dupa mine poate are ganduri serioase". Poate ea te testeaza acum, sa vada cat de repede renunti.
Cand mai esti in situatii de genul asta, punete in locul ei, si incearca sa vezi ce simte ea.
nu stiu daca ce am spus eu este de nota 10, pentru ca nu sunt fata, dar eu asa zic, ca daca este o fata buna, poate te "iarta" nu stiu cum sa ma exprim, si o sa fiti impreuna.
Daca nu, asta e, ghinion... Puteti sa faceti o "telenovela", adica ea te refuza, tu o iei de mana, o rogi, ea pleaca, iar va intalniti, o rogi iar, ea te refuza din nou, a 3 -a oara te intalnesti cu ea, o rogi iar si o saruti, ea te plesneste si te injura, si a 4 a oara ai grija, ca poate vrea ea sa se impace, sa nu o injuri inainte sa zica cevalaughing
Bafta!