| WTFuck a întrebat:

Buna sunt cu un baiat dar la scoala nu prea vorbim dar in schimb pe mess hoho dar nu asta e problema de valentine's day vrea sa ma sarute dar simt ca nu sunt pregatita (e primul meu sarut) ce sa fac? nu vreau sa il refuz ca il plac si suntem si impreuna dar cum sa o fac... un rasp mai special funda...big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti fie frica. Daca va iubiti totul o sa decurga de la sine. Pt tine daca e primul sarut incearca ceva mai simplu si lasa-l pe el "sa conduca"! adica tu doar pupam cu gura intre deschisa si fa ce iti vine sa faci sau ce face el. nu incerca smecherii cu limbuta daca esti incepatoare pentru ca nu sti cum reactioneaza!

2 răspunsuri:
| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Pai de ce nu-l saruti u, si eu sunt in aceeasi situatie doar ca eu l-am sarutat prima dintr-un "accident" m-am prefacut ca m-am impiedicat si am cam cazut peste el in ziua aia, apoi m-ai tarziu el era cu spatele si ceilalti nu era in clasa, decat 7-8 colegi, sia sa m-am dus repede l-am sarutat si am plecat...laughingAsa sunt eu... oricum acesta e sfatul meu, Ai grija ce faci, Bye!

| LittleKiss a răspuns:

Buna. Am trecut si eu prin asta asta-vara. Eu te sfatuiesc sa faceti asta undeva unde sa nu va vada nimeni. Si dupa aceasta, lucrurile vor merge de la sine.