| Gabiii97 a întrebat:

Buna,sunt cu un baiat de 1 an..si timp de aceasta perioada el a facut multe pentru mine si il iubesc enorm,si el pe mine la fel, doar ca eu l-am mai dezamagit din mai multe motive.Chiar daca au fost mici el crede ca degeaba il iubesc daca nu ii si arat asta,daca ii gresesc mereu.Ce sa fac sa ma ierte si sa pot fii asa cum vrea el? Da-ti-mi un sfat, va rog o surpriza ceva sa ii arat ca eu chiar il iubesc si chiar vreau sa ramanem impreuna.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca te-ar iubii cu adevarat ar trece peste toate neintelegerile si sicanele tale.

| NumePublicAnonim a răspuns:

Dupa parerea mea, baiatul ar trebui sa se schimbe, nu fata

| Gabiii97 explică:

Mersi

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

O relatie este cam la fel ca si construirea unui zid. Evolueaza treptat,,caramida cu caramida,,.O dezamagire venita din partea unuia,inseamna o,, caramida,, pusa gresit.Iar daca se aduna prea multe puse gresit,, zidul,, se prabuseste.Incearca sa nu repeti ceea ce l-a dezamagit.

| GigiMenta a răspuns:

Ar trebuii sa te accepte asa cum esti indifferent ca gresesti sau nu ca pana la urma oricine greseste nimeni nu-I perfect, daca te iubeste cu adevarat va trece peste fara sa se supere

| Liiia7 a răspuns:

Dai un lucru la care tii enorm de mult.winking