| pinkangel a întrebat:

sunt cu un baiat de 3 luni... totul merge bine dar as vrea sa il incant cu ceva sa. l surprind cu ceva tinand cont ca peste 2 zile facem 3 luni de cand suntem impreuna si nu ma refer la cadouri... ma refer la unele lucruri care l.ar putea uimi si i.ar arata cat de mult tin la el... ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Da-i inalnire undeva, intr-un loc frumos din orfasul tau(nu stiu in ce oras stai) si distrati-va pe cinste, iar la sfarsit asa cand va plimbati linistiti "stiai ca astazi am facut 3 luni de cand suntem impreunabatting eyelashes"
Am facut si eu ceva asemanator anul trecut la mare, era ziua lui si ne-am plimbat seara pe plaja(cand esti la mare e alta atmosfera:X), nu am sa uit acel momenthappy

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Dupa parerea mea, daca intre voi exista o relatie bazata pe sinceritate si loialitate, atunci nu ar trebui sa existe nici un fel de suspiciuni intre voi doi. Faptul ca vrei sa-l uimesti, arata o nesiguranta. Fii tu insuti si totul va fi bine. Daca te supara cu ceva, sau orice altceva, inseamna ca nu te merita.

Un lucru mai am de spus...
Dragostea nu se vede, ea se simte!

| kllass a răspuns:

Fa-i o felatie.

| robby_3011 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorlaughingcata dreptate ai kllass...cred ca sa bucura baietu enorm de mult daca l-ai asculta