| VulpeaDinUmbra a întrebat:

E adevarat ca e ok sa te plimbi si cu o bicicleta ruginita prin oras mai ales daca e o bicicleta foarte veche adica de epoca? Sau nici chiar asa nu e ok daca e ruginita?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E foarte ok, dar e important sa fie noua si ruginita.

| dullcat a răspuns:

Daca este o bicicleta veche, de epoca, ar trebui reconditionata de cine se pricepe si abia apoi folosita, cu grija, poate ceva mai rar, nu uzata des pana in punctul in care ajunge intr-adevar la fier vechi.Parerea mea, in calitate de iubitoare de vechituri. laughing Sau poate a dat norocul peste tine si ai primi chiar bani frumosi la o evaluare de catre un specialist? Vezi si tu.

| lpavel a răspuns:

Te poti plimba si cu o bicicleta de lemn daca ai stopuri si esti echipat corespunzator, adica vesta si casca!

| VoidEternal a răspuns:

Nu ii pasa nimănui dacă bicicleta e ruginita atâta timp cât merge.

| VulpeaDinUmbra explică (pentru VoidEternal):

Deci nu te faci de rusine sau ceva de genul ca umbli cu ea asa ruginita

| Anonimboy111 a răspuns:

E ok, fiecare face ce vrea gen laughing

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Anonimboy111):

Nu incerc sa te supăr, dar ce sens are cuvântul "gen" in cazul de fata laughing?

| Anonimboy111 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Are ce sens vreau eu, nu te intereseaza pe tine ca am zis eu gen laughing laughing laughing laughing ciudati mai sunteti

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Anonimboy111):

Multumesc, o s-o iau ca pe un compliment

| CLaludiu1234 a răspuns:

Atâta timp cat bicicleta funcționează bine, gen sa iti mearga bine franele, de preferat amândouă, sa nu ai rotile strambe sau alte probleme la ea, care sa iti puna viata in pericol, ai putea merge cu ea. Știi cum e oamenii is rai, chiar trebuie sa iti pese chiar asa mult, dacă se râde cineva de tine? contează sa îți faci tu treaba cu ea