| antoniaaaa a întrebat:

sunt cu un baiat de 7 luni la inceput era totul ok dar acum vreo 3 saptamani s-a enervat foarte tare ca am mers la o petrecere si mi. a zis ca se pisa pe mine a fost primul lucru urat pe care mi la spus pana atunci dar aseara i.ar l.am enervat foarte tare pentru ca am stat cu prietena mea ce. a mai buna de vorba el nu o suporta deloc si vb urat despre ea. si m-a tras de par, ba chiar m-a lovit de fata cu gasca noastra, mi. a picat foarte urat. insa de dimineata m-a sunat sa ne vedem si am acceptat si cand ne.am intalnit avea lacrimi in ochi si m.am impacat cu el. ce parere aveti? ajutati.ma cu un sfat plsss

Răspuns Câştigător
| Eva9610 a răspuns:

Data viitoare cand il mai vezi spune-i "ma cac pe tine". Asta nu e om cu care sa poti avea o relatie.Desparta-te de el.

1 răspuns:
| consilieruldeurgenta a răspuns:

Draga mea,
iubirea inseamna mai mult decat o cearta, decat o vorba spusa la nervi. ce conteaza daca prietenul tau se pisa pe tine? el te iubeste! lasa-l sa o faca, atata timp cat se intoarce tot la tine. ce daca te bate de fata cu prietenii tai? prietenii tai intr-o buna zi se vor indeparta de tine, el insa va ramane acolo orice ar fi! succes!