| RockStar a întrebat:

sunt cu un baiat de aproape 3 saptamanii. [ nu demult timp ]
prietenii lui ii tot baga la cap prostii. sincer eu nu ii suport prietenii dar nu pot sa ii spun asta sau sa ii despart. Nu sunt genul de fata sa ii spun sa stea zi si noapte langa mine si sa nu iasa cu amicii lui, ma gandesc si la el nu numai la mine straight face. nu sunt in stare sa despart niste prietenii care se cunosc de atata timp. si pe mine doar de cateva saptamanii.
Dupa aceea eu sunt vinovata ca i-am despartit pe amiciii lui. si o sa spuna amici lui " du-te la ea ca pe ea ai aleso ".
Oricum el mi-a zis ca is enervantii cand zic prostiile alea.
Voi credeti ca fac tot ce fac ca eu si el sa ne despartim?
Cum as putea sa fac sa nu ii mai bage prostii in cap? straight face. daca vorbesc cu ei fac numai de`a dracului oh go on si mai mult.
Ma puteti sfatui cum pot sa fac sa nu mai spuna prostii la prietenu.
scuze daca am greselii oh go on. si fara batjocora ca sincer nu am chefwinking.

2 răspunsuri:
| andramaria73 a răspuns:

Pai ar trebui sa vb cu el si sa ii spui adevarul.Sincera sa fiu daca prietenii lui te-au jignit si el nu ti-a luat apararea inseamna cu nu tine la tine cu adevarat. Pune-l sa aleaga intre tine si prietenii lui. Daca o sa balbaie si nu o sa iti spuna de la inceput cu voce tare ca vrea sa te aleaga pe tine, dai papuci si o palmna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as spune prietenilor sai ca sunt niste cretini daca spun ce spun, apoi as vorbi cu el. :-)