| RockStar a întrebat:

Hi,
De ce majoritatea cand vad un cuvant care nu este scris corect incep repede sa comenteze. sau cand vad o intrebare " stupida ".
Voi va crede`ti asa importantii ca stiti mai bine sau ce?
Fiecare greseste dar nu cred ca daca ma uit eu sau altcineva la intrebarile voastre nu aveti greseliibatting eyelashes. sau incep sa gandeasca prost si scriu un comentariu la batjocora. Crede`ti ca v-am cerut parerile? Sincer nu v-am cerut parerea.
Chiar daca vedeti ca majoritatea fac greselii ( normal si voi doar nu sunteti asa perfecti cum va credetibatting eyelashes ) de ce repede sariti cu gura sa comentatii prostii? va simtiti asa importantii? Sincer nu sunteti importantibatting eyelashes. si daca spui ca ai vrut sa il / o ajuti oh go on. asa se ajuta ii spui ogramada de prostii oh go on. doar sa te aflii si tu intreaba. fi serioswinking.
Nu pot sa spun ca eu sunt PERFECTA. dar recunosc gresesc. dar nu incep sa scriu comentarii ca nu a scris bine sau altele.
Stiu ca nu va convine la uniibatting eyelashes. dar asta e happy. ( adevarul doare :* )winking

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Comenteaza pentru ca le place sa faca misto, in loc sa explice cum e corect fac balamuc. Orice eveniment neplacut se raporteaza la contact lasand linkul utilizatorului si motivul (doar daca apar injuraturi si/sau alt limbaj obscen).

| aliceinchains a răspuns:

Stiu ca te referi la mine, da' nu ma intereseaza asta.
Uite, Misogin zice ca trebuie' sa-ti explic cum e corect, fara sa fac misto. E o diferenta intre faptul ca poti gresi, din neatentie, greseala de tastare etc. si intre faptul ca esti o agramata. Aici, in intrebarea asta, ai 6 greseli. Toate le-ai facut din greseli de tastare sau cum? laughing
Sa-ti explic, ca asa zice Misogin :
"greseli", cu un singur i, nu cu doi
"importanti" cu un i, nu cu doi
"credeti" - legat, nu "credeti"

Si acu' ce-o sa faci, imi dai stupid, iar apoi editezi intrebarea (din nou)? Imi dai dreptate cu fiecare data, ce-mi place. big grin

| RockStar explică:

Este problema mea daca amm greselii clarwinking?
Nici tu nu esti perfectwinking.
Nu imi pasa parerea tabatting eyelashes. Taci pocaitule happy!

| aliceinchains a răspuns (pentru RockStar):

Învață să apeși pe Răspunde, ca să văd și eu dacă îmi scrii ceva, mulțumesc. Nici nu am spus că sunt perfectă, nu știu de unde ai dedus tu asta. Și de ce pocăită? Dimpotrivă, sunt atee.

| RockStar explică:

Daca te simtii pocaitule asta e problema ta happy.
Nu ti-am cerut parereawinking.
Jeth. happy!

| RockStar explică:

Alicecullen : nu sunt obligata sa apas " raspunde "
Clar?batting eyelashes

| aliceinchains a răspuns (pentru RockStar):

Vezi că te bate Dumnezăul tău dacă mai arunci cu stupid la fiecare postare de-a mea.

| RockStar explică:

Alicecullen : ioi rolling on the floor rolling on the floor.
Sa ma bata rolling on the floor rolling on the floor. inca nu m-a batut pocaitule sau pocait`o laughinglaughing?

| aliceinchains a răspuns (pentru RockStar):

Tu ești și proastă, ți-am spus că sunt ATEE!

| RockStar explică:

Mata e proastabatting eyelashes si ma pis pe ATEE.