| Maria084194 a întrebat:

Bună! Sunt din Ploiesti și tocmai am terminat cu examenele de clasa a 8-a. Aștept rezultatele, dar știu că iau cam 8, 10 media totală. Eu as vrea sa intru la Spiru Haret (Ploiesti). Întrebarea era daca cu media 7, 9-8,20 poate intra acolo la profil de filologie

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Noi nu avem de unde sti.Cauta pe siteul institutiei rezultatele admiterii de anul trecut, sau chiar pe google: admitere liceu spiru haret 2022. E greu? Nu.

Succes.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Nu ne întreba pe noi! Vezi care a fost ultima medie anul trecut.