| anonim_4396 a întrebat:

Buna,sunt fata, am 15 ani si am o problema.Am par pe abdomen si pe sani.nu stiu ce sa fac pentru ca nu vreau sa ma epilez dar totusi mi-e rusine sa merg la strand fiindca se vedestraight face. am vreo problema sau ceva, ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| CynicalCunt a răspuns:

Chewie?!

| AtateaConditii a răspuns:

Poi se vede tare? Daca da du-te la salon sau te faci cu benzi de ceara sau cu pensetahee heeglumesc.

| stefii58 a răspuns:

Ia-ti o crema in pnm

| stefii58 a răspuns:

Maimuto

| maditza18 a răspuns:

Pai exista la farmacii sau magazine avon o crema de epilat si o pati folosi se tine 5 minute max. 10 bafta:X:Xpls:X:Xfundita:X:X.