| anonim_4396 a întrebat:

Dacă merg la ștrand, ar trebui sa ma epilez, fiind băiat? Nu ma refer la zona intima, ca acolo oricum o fac, ma refer pe picioare, mâini, subrat. Adică din câte știu eu la băieți nu e o rușine sau o problema sa aibă par pe mâini și picioare.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Subrat fă-te, picioare e fix alegerea ta, pe mâini e dubios ca băiat să te epilezi.

| whatevernvm a răspuns:

Mie nu mi plac bărbații epilati sincer, dar fiecare face ce vrea și cum ii place.

| Violleta2022 a răspuns:

Baietii si baietii nu se epileaza. Asta este un trend inventat de homosexuali, ca sa arate efeminati (feminini), dar nu este folosit de barbatii adevarati.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca te consideri gay sau fetincau. laughing Sau in cazul in care ai prieteni cu aceasta orientare si te intalnesti cu ei la strand. In caz contrar cel care se considera a fi barbat, in niciun caz nu se epileaza.

| Hammurabi a răspuns:

Nu. Ca bărbat nu te epilezi.
În zonele în care ai prea mult păr și e deranjant, inclusiv estetic, te tunzi. Cu un aparat de tuns electric. Costă între 80 - 200 lei în funcție de marcă și calitate.

| Plato a răspuns:

Parul pe maini, picioare sau piept este ceva masculin, doar pi*dele si sportivii se epileaza.
La subrat ai putea.

| Bozgi200 a răspuns (pentru Plato):

Adevărat... Vezi prin oraș bărbați fara par pe picioare, pantaloni strâmți de zici că is manechine...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sub braț cred că ar fi bine, în rest nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar sub braț...
Restul nu

| GirlOnline81 a răspuns:

" din câte stiu eu la băieți nu e o rusine sau o problema sa aibă par pe mâini și picioare."

Te-ai născut bărbat. Rămâi așawinking.

| pinkyypromise a răspuns:

Nu, nu trebuie sa te epilezi

| AlexBananas a răspuns:

Din punctul meu de vedere este o rusine sincer, dar fiecare cu ce crede. Daca esti barbat suporta-l ca nu e o rusine