| Sealover a întrebat:

Sunt fata. Ce culoare la costum de baie sa imi cumpar?

Răspuns Câştigător
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Exact,culoarea ta preferata! Se poarta anul acesta mov, turcoaz, rosu, roz + negru, alb, gri. Te poti uita si pe siteuri sau intreaba-ti si prietenele ele ce si-au ales.

5 răspunsuri:
| DeatHPupp3t a răspuns:

Depinde de preferintele tale si de modelele din magazin. daca esti genul care adora culorile inchise: unul negru sau mov cu ceva sau chiar un verde mai inchis ar fi potrivit. daca nu... unul rosu pal(nu chiar atat de strident) sau un galben...depinde. vezi ce iti place mai multwinking

| H0lz a răspuns:

Pe tine nu te lasa la mare cu prietenii, si iti faci planuri de costum de baie.

| Alinaalinutza33 a răspuns:

Daa ce culoare iti place! tongue

| caryyna a răspuns:

Culoarea ta preferata tongue..eu de exemplu am negru!:*