| NN_9003 a întrebat:

Ce culoare de costum de baie ar fi cea mai potrivita pentru un ten inchis? Mersi.

Răspuns Câştigător
| AleB a răspuns:

Pentru tenul inchis se potrivesc culorile deschise cum ar fi:galben,alb, roz deschis, albastru deschis sau alte culori deschise.

6 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Albul,galben,mov,turcoaz scot in evidenta pielea bronzata.Si rosul este o culoare care se potriveste cu un ten mai inchis.Culorile inchise fac o piele bronzata sa para mai alba.Albul si culorile pale sunt ideale pentru femeile mai slabe, iar culorile inchise sau cu imprimeuri sunt ideale celor cu forme mai plinute.

| blondissima a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia. Daca vrei sa pui in evidenta culoarea pieli optezi pentru culori deschise cum ar fi alb, galben ( daca iti place ) s.a.m.d.

| SickkSus a răspuns:

Pai cum ai tenul inchis...Asa il am si eu si de preferinta sunt culorile deschise.Dar nu te abate la galben pentru ca arata foarte urat un albastru deschis ar fi mai potrivit.

| Bezea a răspuns:

Galben, turquoise, rosu(poate) si favoritul meu verdele.

| Maddieeee a răspuns:

Albastru sau mov

| FuckYouBaby a răspuns:

Pai...negru, albastru, varde.
Nu nea`aparat un costum poate depinde de culoarea tenului, depinde de gustul tau. Ce culori iti plac tie.