| Marrianna a întrebat:

Sunt foarte suparata pentru ca mi-am suparat sotul arab! Ce pot sa fac? Dar mai bine sa spun si motivul. Lui ii cam place sa se plimbe asa de la un oras la altul pe motiv ca inca nu a reusit sa isi faca transferul la o alta facultate (pana acum in ianuarie)! Ok, am inteles ca sa plece cand si cum vrea el, pentru ca oricum nu ma asculta si face ce vrea el. Am inteles si chestia asta de a pleca a 4-a oara tot pentru acel transfer. Dar, eu sa fiu mai sigura, acum, de curand cand a plecat din nou, am lasat pe cineva la autogara doar sa il urmareasca, adica doar ca persoana respectiva sa imi spuna mie daca a coborat sau nu in acel oras. Cand am aflat ca de fapt, nu a coborat (asa mi-a zis acea persoana), normal ca eu m-am suparat si l-am intrebat unde este si i-am zis ca eu stiu ca nu a coborat ca am trimis pe cineva acolo etc. El... nu stiu cum sa va zic, dar pot spune ca a crapat de nervi la telefon si a inceput sa imi zica ca, gata ne despartim, divortam, doar pentru ca am pus pe cineva sa se uite la autogara, pentru el insemnand ca nu am avut incredere in el! happy Dar, peste cateva ore tot el mi-a zis ca sa il mai las cateva zile si ca pana cand nu ma anunta el, eu sa nu ii scriu nimic, sa nu il sun deloc pentru ca vrea sa se gandeasca daca vrea sa mearga mai departe sau nu. Au trecut 4 zile de cand nu am primit nimic de la el. Recunosc, imi pare foarte rau pentru ca nu am avut incredere in el! Regret foarte mult. Dar, nu stiu ce sa fac acum sad Cat mai astept!? Am incercat ieri sa ii trimit un mesaj spunandu-i ca imi pare extrem de rau si sa ma ierte, dar nu mi-a raspuns! sad Funda pentru ajutorul vostru :*

4 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Eu am impresia ca ai o doza de inconstienta sau prostie. Nu stiu care din ele sau daca ambele.

| motan444 a răspuns:

Arab lasa-l ma fatuca si ai un roman nu mai umbla dupa aia de stau cu sticluta de apa in loc de hartie igienica

| Marrianna explică (pentru motan444):

Si daca il iubesc? happy Crezi ca este usor?

| motan444 a răspuns (pentru Marrianna):

Tu fata cate am tras eu din caua surorii mele cu arabi ei cu tot, nu ai idee in ce tebagi aici in ro par blanzi si cand te duci la ei esti carpa lor treaba ta cum iti asterni asa dormi