| anonim_4396 a întrebat:

sunt foarte trista depea acum 1 minut m-am oprit din plans pentru ca catelul meu aseara a facut spume la gura si a murit si habar nu am dc a facut spume am mai avut un catel pe nume Cuty care a disparut si nu l-am mai vazut de vreo 3 sap si acum 2sap mama mi-a adus alt catel si a murit si asta joi pe 24 implinea 2 lunisad acum ma simt ca intr-o inchisoare in care nu ai voie sa razi decat sa plangicrying(crying( (scuze pentru categorie)

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Imi pare tare rau...te cred stiu prin ce treci...te rog data viitoare sa-i faci vaccinurile imediat!
Eu asa am facut si nu am probleme,

uite ceva sa te ajute...http://www.animalutul.ro/veterinarul-de-serviciu/

| IsabelaIssa a răspuns:

Parerea mea e ca a fost otravit. Am patit-o si eu, si asa se manifesta. Sa nu il mai lasi liber niciodata daca pe viitor o sa iti mai iei vreunul. Doar in lesa :*

| Laura11 a răspuns:

Vacciunurile le-a avea fakute dar nu stiu ce a avut?crying

| brutus123 a răspuns:

Acum nu mai ai ce sa faci daca a murit. Data viitoare cand iti iei alt caine sa-i faci toate vaccinurile, sa ai grija de el foarte mult si sa-l scoti pe afara cand iesi.Si trebuie sa ii cumperi lesa.Imi pare rau de cainii tai.