| moftuliki a întrebat:

Buna sunt foarte trista si nu prea stiu cum sa incep sad prietena mea a cunoscut un baiat si ma rog s-au certat si de atunci se sunau doar sa se injure.eu nu am stiu ca ea il cunoaste si din intamplare l-am cunoscut si eu pe mess(mentionez ca nu i-a dat nimeni id meu, nu m-a vazut niciodata decat in poze, si nu i-a dat nimeni id meu intentionat, l-am cunoscut din intamplare). vb cu el de multe luni dar nu am vb la tel si cu 2 zile in urma l-am sunat.si el acum crede ca eu sunt fata aia care il injura pentru ca eu si fata aia avem vocea la fel. i-am lasat mesaj pe mess dar nu mai imi raspunde, i-am lasat mesaj si pe tel dar nu raspunde pentru ca este suparat crede ca eu sunt fata aia. sad credeti-ma ca sunt super tista mi dor de vremurile cand vb frumos cu mine, cand ma alinta si zicea ca nu poate trai fara mine crying eu as vrea sa il sun da nu ma crede ca eu sunt pentru ca am aceeasi voce cu prietena mea sad ce credeti ca as putea face sa il induplec sa ma asculte pentru ca tin mult la el sad voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Vorbeste cu el si intalnitiva fata in fata intr-o zi. Ia-o si pe prietena ta si confruntativa. E normal ca el sa se poarte de aiurea acum cu tine, crede ca l-ai luat de fraier. alta solutie nu cred ca ar mai fii. Sper ca sa rezolvi aceasta problema

7 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

I-as afla adresa la care sta si as incerca sa vorbesc cu el serios, sa ii explic, ca este o greseala ce crede el ca nu este adevarat, l-as suna cu numar privat sigur mi-ar raspunde, si i-as explica frumos, daca nu vrea sa inteleaga il las in pace. E cel mai bine.

| anaid a răspuns:

In locul tau m`asi indeparta de acest baiat...adica te`ai gandit vreo clipa ca iti poate afecta foarte tare relatia cu prietena ta?

| unione a răspuns:

Nu pot trai fara tine!

| moftuliki explică:

Mai da nu am cum sa ma intalnesc cu el ca eu sunt in bucuresti si el e in craiova si nu am de unde sa ii aflu adresa sad nu ne-am vazut fata in fata niciodata am vrut dar... daca a intervenit confuzia asta sad

| moftuliki explică:

Pentru unione de unde ma cunosti tu pe mine?

| cosm1n_9149 a răspuns:

Pai daca iti triesti viata pe mess. si te indragosteti de persoane fictive. ce sa mai zicem?
Cica iti zicea ca nu poate trai fara tine si tu chiar l-ai crezut? ahahahaa
Nu mai fi asa naiva sa pui botul la tot ce zice X, Y!
Eu as merge mai departe ca oricum nu a fost nimica!

| mirelgmm a răspuns:

Cand va intaniti incearca sa ii explici cum sta treaba...
baftawinking