| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt in clasa a-6a si incepuse sa-mi placa de un baiat dar el era intra 12 si am zis ca nu am nici o sansa dar el ma tot intreba de vorba pe facebook ma privea foarte mult... apoi la scoala vorbeam prin sms si imi trimite, ca incepe sa se indragosteasca de mine mie imi este cam greu sa cred.Eu il iubesc Suntem de vreo 4 saptamani. Apoi prietenul lui cel mai bun (ma inteleg foarte bine cu el ) imi spune ca ei doi au vorbit despre mine. L-am intrebat ce au vorbit si a zis ca el chiar ma place doar ca el zice ca sunt prea mica pentru el.Astazi la scoala am dat peste el si a ramas blocat la mine.
Nu stiu ce sa fac! crying nu stiu ce sa cred

11 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Tipul face misto de tinelaughing

| ÐiÐi a răspuns (pentru Xtadelo):

Da laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru ÐiÐi):

Ce dura ai fost laughing

| ÐiÐi a răspuns (pentru Xtadelo):

Pai daca nu eram dura nu isi dadea seama laughing nici nu stiu daca a facut asta dar sper sa o faca laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru ÐiÐi):

E ametita de "dragoste"... prima iubire...
Sper doar sa nu faca ceva ce va regreta.

| pusitaaaa20000 a răspuns (pentru Xtadelo):

Nu e prima iubire

| Iubibilăă a răspuns:

Daca il iubesti, de ce nu vorbesti cu el?
Sa nu crezi ce spune lumea.
Poate acel prieten era "gelos".
Pa, pa.

| ÐiÐi a răspuns:

Fetito lasa iubitii de la varsta asta vezi-ti de carte ai toata viata inainte pentru asta! Astia mari vor numai sex, doar ce crezi ca vor au 18 ani tu 12 nici nu te-ai dezvoltat bine si tu iubit. Stii ce inseamna iubit? Inseamna o persoana cu care intretii relatii intime: mozolit, sex straight face frate ai 12 ani, el ce crezi ca vrea de la o fata? O iubita si iubita inseamna acelasi lucru sa intretii relatii intime. Lasa prostiile trezeste-te la realitata si fa-ti prieteni de varsta ta.

| iiKiduuu a răspuns:

Dacă te place e bun, faza cu prea mică e din orgoliubig grin

| JennaHeap a răspuns:

Ai toata viata sa-ti faci in prieten. Clasa a6-a... mai ai de mancat mamaliga!

| stefania17 a răspuns:

Nu iti fa iluzii pentru ca ai sa regreti crede-ma intre voi e diferenta de 6 la mine a fost de 7 si nu am ajuns nicaieri...e mai bine sa il lasi in pace pentru ca e mai bine...