| akaa a întrebat:

Sunt in clasa a 8 a si as vrea sa stiu cum as putea sa imi fac proprii mei bani sa nu mai depind asa mult de parinti cand vine vorba sa-mi cumpar ceva. Sunt deja reprezentat la lady's si pe luna castig binisor... mai stiu sa fac si bratari dar dureaza ceva pana sa le termin si nu prea am timp de ele. Si banii de pachet nu mii cheltuiesc deoarece vreau sa ii strang. As vrea sa stiu cum pot face mai multi bani, ceva usor si simplu pentru varsta mea deoarece anul acesta am si examenele de admitere si nu vreau sa ma afecteze cu ceva. Dau funda la cel mai bun raspuns. Multumesc anticipat! ^^

1 răspuns:
| AndreyTPU a răspuns:

Buna.Cred ca la varsta ta, nu prea ai putea face altceva pentru ati face bani, mai asteapta asa inca vreo 4 ani, mai faci o bratara mai faci un colier(daca stii) si la 18 ani te angajezi si gata, oricum ai mai putea sa imparti pliante prin oras. Sper ca ti-am fost de ajutor.
O seara frumoasa iti doresc!