| Lexiiii a întrebat:

Buna happy.
Sunt in clasa a 8-a. Si in clasa cu mine e un coleg P. Niciodata nu mi-a placut de el. Il credeam un fraier. Dar de cate-va luni mai exact vreo 4 luni. Tot vine la mine, ma ia in brate vrea sa ma sarute. La inceput nu mai staim cum sa il rescping. Chestia e ca eacuma ne intelegem chiar bine big grin. Dar de 2 luni el e cu o fata B.
Nu stiu daca o iubeste, sincer nici nu mi-se pare. Si ea e in clasa a 8-a. Da el cand o vede nici nu o baga in seama. Si totusi are prietena si se da la mine. Nu numai la mine ca se mai da si la altele, dar cel mai mult la mine.
B. i-a zis sa nu se mai dea la mine, dar el tot se da. Eu acum cred ca ma indragostesc de el.
Si nu am nici cea mai vaga idee ce sa fac. Nustiu daca e numai o chestie in capul meu, sau chiar simt ceva pentru el thinking
Nustiu el oare isi bata joc? Si mai e o chestie cand vine la mine eu il resping si ii zic sa ma lase in pace ca are prietena, si el imi repeta :"vrei sa o las pentru tine?"Cand ma mai ia in brate si B. il vede imi da repede drumu.
P. S"sunt terminata ". Va tog cat mai multe raspunsuri big grin. Multumesc :X

3 răspunsuri:
| Punky a răspuns:

Well, e clar ca tipul nu tine la B. Daca se da si la altele inseamna ca e copil si genul de baiat care nu sta doar cu una. Ceea ce simti tu e atractia fizica, iti zic din propria experienta.Eu cred ca ar fi mai bine sa nu te complici, adica mai clar, sa nu fii cu el, sa ramaneti doar prieteni. happy

| bombonelu a răspuns:

Pai gaseste si tu pe cineva si stai cu el de ochii lumi dar trebuie sa te vada el si atunci vei observa dupa comportamentu lui daca este gelos sau nu si ati vei da seama daca te iubeste

| bogdanff23 a răspuns:

ROATA SE INTOARCE happy...a vazut ca il respingi nu a, avut de alege... happy incearca sa vezi in inima omului nu in aspect.Eu sunt putin mai uratel dar prietena mea nu a vazut asa ceva in mine + ca ea este de 100 de ori mai frumoasa de cat mine!