| angelica02 a întrebat:

buna sunt indragostita complet de un barbat si nu mai pot nu mai rezist fara el dar e insurat din pacate, si nu am un curaj atat de mare ca sa ii spun ce sa fac vreau cateva sfaturi multumesc voi ati trecut printr-o situatie ca a mea dar si el cand ma vede imi zambeste si trece cat mai aproape de mine face si el orice sa ma intalneasca multumesc fara reprosuri

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca esti destul de indragostita, vad ca postarile tale se repeta si au acelasi subiect+ ca omul la care nutresti este preot, oare alt barbat nu ai gasit decat unul insurat si colac peste pupaza si preot?
Indreapta-ti privirea catatre un baiat de seama ta si fara obligatii, este adevarat ca inimii nu ii poti porunci, dar inima iubeste ce vrem noi, deci ar fi bine sa te spovedesti la un preot mai batran si sa iti zici marele pacat...
Cum crezi ca ai putea iubi un preot? oare tu nu esti constienta?
Ori tu iubesti tot ce iti este interzis, ori vrei sa demonstrezi ca esti in stare sa cuceresti pe oricine?
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Ceva imi pune ca aceasta poveste este inventata, sau poate nu ai inteles din postarile anterioare.
Pentru un barbat insurat orice femeie in afara de sotia legitima este o provocare, o ispita.Mai ales daca esti tanara, frumoasa, si te imbraci provocator.
Iti dai seama ca cineva matur nu iti va da sfaturi care sa te faca sa te apropii de el.
Cauta tineri de varste apropiate tie, liberi care sa te iubeasca, sa te respecte si cu care sa formati un cuplu.
Detaseza-te de aceal barbat, nu-i pentru tine.

| Me01 a răspuns:

Buna
Cum se spune ca 90% din femeii sunt la fel, tu te numeri printre ele. Pune-te in locul sotiei daca o fata sa-r îndrăgosti de soțul tau, ce ai face?

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Am mai vazut postari de ale tale cu acelasi subiect! Deci clar esti iremediabil,indragostita!
Dar barbatul este insurat, asta reprezinta o problema imensa!
Un barbat insurat, nu v-a renunta niciodata la sotia legitima pentru o alta femeie care o vede happy acea femeie reprezinta pentru el o tentatie "dulce" ceva nou decat ceea ce are "acasa", tu reprezinti o ispita, si niciodata nu vei fi mai mult decat o "noutate" happy
Nu cred ca are rost sa lupti pentru o asemenea relatie happy

Bafta kiss