| RChirilaaa a întrebat:

Sunt intr-o situatie dificila.Sunt impreuna cu un baiat de o luna, dar e foarte sufocant si incep sa nu mai tin la el asa de mult.Acum s-a indragostit un baiat de mine.Si mi se pare destul de dragut. Dar nu stiu cum sa-i spun baiatului cu care sunt impreuna ca nu-mi mai place de el...Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Ciocoloco22 a răspuns:

Eu sunt de 4 luni cu un baiat care ma sufoca constant dar problema e ca noi vb despre asta si na am vazut si cum e fara el cand a plecat in cipru 2 saptamani si nu am vb ft des, dar in fn la tine e altceva e doar o luna si daca nu iti mai place d el ii sp ft clar ''Mai x u mai vrei sa fim impreuna? Ca asa nu se mai poate ma sufoci si numai suport, dragoste cu sila nu se face imi pare rau '' sa nu-i sp ca iti place d altceva ca atunci va zice ca esti o panarama si ***, toti zic asa pentru ca sunt raniti( baietii au un orgoliu imens) ii roade ideea ca nu este destul d bun si ca nu iti mai place d el, mai bine o terminati frumos si sa ramaneti amici. Bafta!