| Zuzy23 a întrebat:

M-am indragostit de un baiat tare popular si nu stiu ce sa fac mi-e frica ca daca am sa ii spun v-a rade de mine.Si el se comporta tare dragut cu mine dar asa e el.Ar trebui sa ii spun ca il plac?

2 răspunsuri:
| koool a răspuns:

Nu ai nimica de pierdut.
nu va rade si nu va spune la nimeni, pentru ca nu e nimic amuzant.
incearca sa il ei usor si vezi daca te place, daca nu, NU MAI INCERCA happy!

| Mynewlifestyle a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut intr-adevar insa spui ca e un baiat popular...si tu esti o fata populara daca va intelegeti destuld e bine din cate am inteles... poate e el mai glumet dar sigur va intelege si poate te place si el incearca "incercarea moarte nu are"