| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt la filologie si sunt clasa a 12 a cum sa-mi organizez timpul ca sa am timp sa fac toate temele sa si invat? cat mai multe raspunsuri e urgent.mersi

Răspuns Câştigător
| ecstasy a răspuns:

Sterge contul de facebook.Dezinstaleaza yahoo messenger-ul.Decupleaza internetul.Ia cartea in mana,si invata. Temele? U mad,or smth? Doamne iarta-ma,sunt la filologie,si,cuvantul "teme" nu are definitie si nici aplicatie in viata mea oh go on...

Ca un apropo,timp ai,dar daca ti-l pierzi pe calculator,rugandu-te la mai stiu eu cine sa mai primesti o notificare sau nu stiu ce,atunci,CUM DUMNEZEU SA MAI AI TIMP DE INVATAT? Sau,stai pe mess,toata ziua,si iti faci zeci de status-uri cu mai stiu eu ce?

Nu, intelege un lucru, esti in clasa a 12-a, la filologie.O sa ai bac-ul destul de curand.Presupun ca vrei sa faci ceva cu viitorul tau, sa stii ca nu ti-ai irosit 15 ani din viata prin locuri reci,si lipsite de viata,numite scoli.Bun,si atunci, ce te impiedica? Ahh, da...Calculatorul,fir-ar el sa fie!

Zi-mi daca ma insel. Daca nu,lasa-mi mesaj, si iti voi da cateva sfaturi destul de bune happy

PS:Nu ma intelege gresit, eu n-am pus mana pe carte din...clasa a 7-a, si tot iau 8-ul laughing...

| anonim_4396 explică (pentru ecstasy):

Ai dreptate 100%

1 răspuns: