| bianca97 a întrebat:

sunt la liceu si nu suport o colega de clasa ma enerveaza se crede mare si tare si sa spun si o intamplare:venisem la scoala si ma pusem in banca mea linistita si o aud pe ca zice:ceo mai venit si asta? trebuia sa stea acasa iar eu i-am spus ca ea trebuia sa stea acasa si ea imi zice ca daca imi trage un bobarnac ajung in clasa vecina. ce sa fac? vreau sa ii arata ca eu sunt mai tare decat se da ea pe langa mine funditahappy

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da-i o palma si fa-o de ras in fata clasei, de obicei cele care urla asa din gura le e frica de bataie.

| Unique a răspuns:

Stiu cum e, stai linistita, eu am avut mai rau de atat, deoarece prima zi de liceu a fost groaznica, si fiindca o parasuta din clasa a 12-a se lega de mine ca daca sunt boboaca si chestii din astea, si maram se zicea ca ea era cea mai buna din scoala si in fel ca e frumoasa si buna, dar crede-ma ca era muma padurii si avea un par lung asa brunet, si cand am intrat in scoala toata lumea zicea ca :s cea mai faina din liceu ca "s cea mai buna, si fata respectiva se legara tot mai mult de mine, pur si simplu era invidoasa pe mine, dar din ziua aceea scoala a fost un dezastru total, treceau zilele si dansa adversa nu inceta sa ma jigneasca, sa vorbeasca urat sa vina la mine in clasa sa se ia de mine, etc chestii ale ei, pana o data m-am enervat tare de tot, deoarece mi-a zis ca intru in clasa numai cand vrea ea, eu eram pe hol si ea in trecere, si m-a luat de mana si imi spusese ca intru in clasa numa cand vrea ea, eu i-am luat mana cu putere si i-am zis du-te, numai zi, da cine esti tarzan? si pe ea a enervato comentariul meu ff tare, incat m-a scuipat pe papuc laughinglaughinglaughing m-am enervat foarte tare pe ea, m-au apucat dracii de tremuram de nervi, am luat-o de par de pe hol am bagat-o in clasa si am inceput cu bataia, ea nu a apucat sa dea nici macar o palma crede-ma s-a adunat toata scoala, si mi-am zis in minte si am zis si tare, n-o stai sa vezi de acum incolo ce ai sa patesti tu cu mine, te fac de tot rahatul la tine in scoala si oras, parasuta drecu laughinglaughingsi i-am dat parca un picior in tampla, si nu a mai reactionat laughinglaughinglaughinglaughinga lesinat rolling on the floorrolling on the flooravea o prietena cu ea de comenta dar dupa ce"a luat-o in gura si ea nu a mai comentat nimic, acum de ma duc in scoala aia imi spun toate CEAU happycmf? de frica laughinglaughing
lasa-ma ca am suportat cateva zile pana a dat afara paharul
Mai nu trebuie sa iti fie frica, trebuie sa ai tupeu, sa o prinzi in momentul respectiv, mai ales daca are prieten, sa o faci de ras in fata lui, eu pe aia am batut-o de fata cu pr ei in clasa mea laughinglaughing si la sfarsit pr ei i-a zis ei, na ca ai luat-o laughinglaughinglaughing s-a ofticat si maram mi-a zis ac asta no sa ramana asa laughinglaughingca n-o sa ajung intreaga acasa
dar ia ia laughinglaughinglaughingam ajuns chiar intreaga acasa
laughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
happydeci prinde tupeu, sa nu taci, suporta doar o portiune dar cand simti ca da paharul afara, explodeaza numai sta, bateo mar
happysucces
vin sa te ajut?
dati seama una de a 9-a a batut una de 12-a happy
a exmatriculato si nici bacul nu l-a mai dat repeta a 12-a daca nu a stiut sa isi tina gura

| WhiteRose a răspuns:

Ei am si eu o colega pe care nu o suport ca se ia mereu de mine si m-am gandit si eu ca odata si-odata tot am sa o bat, dar laughing nu cred ca as putea face asta pentru ca nu am facut-o niciodata, eu o las in pace o ignor, dar si asa tot se ia de mine.

Asa si tu, ce sa-i faci, mai bine da-i replici mereu, dar cauta sa o lase fara cuvinte, credk asa vei arata ca esti mai buna decat ea

| denysse_5976 a răspuns:

Fetelorrrr! dc vreti sa arati ca sunteti mai tari in replicihee hee... Oricum am un singur sfat pentru tine:ignor-o! in loc sa te cobori la nivelul ei si sa te enervezi ca nu ai replici de fiecare data cand te ataca mai bine o ignori si ai sa vezi cat de bine iti va fiwinking

| CriStiNa_2000 a răspuns:

Daca esti de prin slobozia ti`o rezolv eu imdrolling on the floor))

nicio problemalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu`i da importanta:*. Las`o sa vb cat vrea. Tu vezi-ti de ale tale.si nu mai baga toate stoarfele in seama>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum te simti, si eu am o colega super enervanta si asta are si gasca(de curve) toti colegii mei cred ca ea este cea mai draguta si mai ales baietii. ei i place intotdeauna sa le sacaie pe fetele care nu o admira.deci eu doar nu o bag in seama fa si tuh asa.

| doareuio a răspuns:

Sunt în clasa a VII-a și am una în clasă de toată frumusețea laughing are 14 ani și e proastă și fiindcă are sânii mari e plăcută de toți și se lasă bulănită de toți colegii laughing e prefăcută și vrea să pară că e prietenă cu minelaughing o urăsc. dar asta este. până la liceu o mai suport. deci uite cum faci. nu apelezi la violență. dacă îți mai zice așa, îi zici că tu nu te uiți mă la tine cum arăți și ce proastă ești? uită-te mă în oglindă și după comentează curvo!

| elen_4226 a răspuns:

In primul rind incearca sa nu-i tragi atentia si daca si atunci nu te va lasa in pace atunci profita de partile ei slabe