| Cristi_1137 a întrebat:

sunt la liceul economic pe profilul comert, imi puteti spune si mie cateva detalii despre materiile de aici, plus daca se dau examene la sfarsit de an pentru a avansa, pls cat mai amanuntit.

Răspuns Câştigător
| Aeri a răspuns:

Si eu sunt la un liceu cu acelasi profil, insa nu dau examene la sfarsit de an pentru a avansa.
In clasa a 9-a eu am facut asa: patrimoniul unitatii, organizarea unitatii si calitatea produselor si serviciilor.
Intr-a 10-a am facut contabilitatea unitatii economice, protectia consumatorului si a mediului, si comunicare profesionala. Intr-a 11-a fac contabilitate, asigurari, planificare operationala, marketing, contracte economice, organizarea resurselor umane iar la practica fac instrumente de plata si SSM (sanatate si securitate in munca).
Pentru a 12-a nu stiu inca.
Sper ca ti-a fost de folos raspunsul.

2 răspunsuri:
| Cristi_1137 explică:

A trecut 1 an de cand am bagat intrebarea, acum sunt a 10a si atunci abia intrasem la liceu....mersi oricum! fix aceleasi materii fac laughing

| Aeri a răspuns:

Nici nu am vazut data big grinlaughing