| sanbure a întrebat:

Imi puteti spune materiile de la profilul comert din clasa a 9 a si pana in a 12 a...Multumesc

2 răspunsuri:
| Indispus a răspuns:

1.in a 9-a denumirea profilului e 'servicii'nu comert, dupa a 10-a esti repartizat.pai in a 9-a ce faci nou e:oue(organizarea unitatilor economice),cps(calitatea produselor si a serviciilor), patrimoniul unitatii, ip si practica(care se face la sfarsitul anului)2.in a 10 a in loc de logica faci psihologie(atat stiu sunt in a 9-a)

| UnNumeCiudat a răspuns (pentru Indispus):

Asta faci la economic.