| anonim_4396 a întrebat:

sunt Lucia, si sunt din Brasov. Imi place un baiat care este cu vreo 2-3 ani mai mare decat mine, si am impresia ca si el ma place. Dc spun asta? pentru ca: mereu cand ma uit la el se uita si el la mine si imi zambeste. Asta se intampla mereu. Dar am niste dubii pentru ca: am mers odata cu unchiul meu cu masina si a mers si el cu noi, si nici macar nu a vorbit cu mine, nici macar nu m-a bagat in seama, decat atunci cand a plecat a zis "pa lucia, ne mai vedem". Atat! Nu stiu ce sa mai cred! Ma place sau doar...Help me, PLEASE! 1

2 răspunsuri:
| sunshine_4741 a răspuns:

Este posibil sa te placa.nu stiu...incearca sa il abordezi si vezi cum vorbeste cu tine

| lucia_1780 a răspuns:

Azi nu prea m-am uitat la el, adica doar cu coaada ochiuluilaughingsi am vazut ca tot ma priveste, iar cand a plecat i-am facut din mana si mi-a facut si el.nu stiu ce sa cred.