| DDeniisa a întrebat:

Deci. nu stiu cum sa incep. Mie imi place de un baiat care este in clasa cu mine si cred ca si lui ii place de mine pentru ca in ore se tot uita la mine, imi zambeste. Asa. si vineri ( 22.11) am avut balu si normal ca el a venit pentru ca l-am rugat eu si am dansat cu el, dupa ce s-a terminat am iesit afara cu el si cu inca cativa prieteni, nu s-a intamplat nimic interesant atunci. Dar a doua zi, adica sambata m-a chemat cu el la un chef, am mers dar nu am stat foarte mult pentru ca mai eram cu inca o prietena si ea trebuia sa ajunga acasa, asa si m-am sarutat si ne-am tot sarutat si dupa am plecat acasa. am vorbit cu el la telefon si m-a chemat a doua zi dimineata inapoi la baiatu ala, dar nu am mai mers pentru ca au plecat toti acasa. Am vorbit cu el pe facebook si m-a chemat la el acasa, am mers ( stati calmi ca nu s-a intamplat nimic din ce nu trebuia ) am vorbit, ne-am sarutat. Dar azi, adica luni. de abia m-a bagat in seama, bine se uita la mine si mai imi zambea cateodata. dar in ultima pauza a mers la o colega de a mea, a luat-o in brate si ia pus mana pe fund. si eu normal am ramas :o. si nu stiu ce sa fac, sau mai bine spus ce sa cred, ma mai place sau a fost doar asa de caterinca, aaa si am uitat sa mentionez ca vineri m-a chemat la un chef cu el. Un sfat va rog :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam indecis baiatu' asta. Adica ori tu ori colega. Sa te sarute si acum sa nu te mai bage-n seama mi se pare cam ciudat. Vorbeste cu el, spune-i ca esti suparata ca i-a acordat colegei tale mai multa atentie si urmareste-i reactia. Cum a spus si Criss poate a vurt doar sa te faca geloasa sa vada cum reactionezi desi a facut un gest cam aiurea.
O seara buna!

| DDeniisa explică (pentru anonim_4396):

Mda. asa cred si eu, dar oricum si azi de abia m-a bagat in seama si nu am curaju sa il intreb acum de ce nu ma mai baga in seama. O sa il las saptamana asta in pace sa vad daca o tine tot asa si dupa o sa il intreb si o sa vad ce si cum.

| CrissxCriss a răspuns:

Dupa parerea mea eu zic ca vrea sa te faca geloasa, si sa vada cum te simti cand el se poarta indiferent cu tine. Daca continua tot asa il poti intreba daca mai simte ceva pentru tine sau nu.

| DDeniisa explică (pentru CrissxCriss):

Da si eu prima data credeam ca vrea sa ma faca geloasa, dar dupa ziua de azi nu stiu ce sa mai cred.