| seena8616 a întrebat:

sunt nedumerita. Cunosc un baiat de 2 ani. Parintii nostri sunt prieteni. Noi iesim afara amandoi de fiecare data. Ne intelegem super bine. Ne spunem orice. El are tendinta mereu sa se apropie de mine, insa nu stiu daca ma place sau nu. Voi ce credeti?

funda+vot

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Incearca sa vezi daca te place, adica sa te imbraci si tu mai provocator, si sa il intrebi daca "iti sta bine", sa il intrebi daca s-a gandit vreodata la voi doi, sa fi-ti mai mult decat prieteni etc.
Dar trebuie sa te gandesti bine inainte sa faci pasul pentru ca daca o sa vezi ca nu merge, relatia(daca ajungeti pana acolo ), nu o sa mai puteti sa fiti din nou prieteni, sau poate o sa reusiti dar el nu o sa te mai vada ca pe o prietena.
Sper sa afli, fundita?happy

6 răspunsuri:
| WayToManySuckers a răspuns:

@Seby... s-a prins si ea.

| Seby_3265 a răspuns:

Daca ai stii care ar fi diferenta? Nu v'ar face doar sa va simtiti mai prost, daca tu nu il placi pe el? Daca chiar te place, odata si odata tot o sa iti spuna el singur.

| Seby_3265 a răspuns:

@heartslow, provocator, dar nu ca o curvano talking scuze expresia.

| Seby_3265 a răspuns:

@TheDJGotUsFallinInLove Nu fi asa sigur/a. Ii doar un mic pas de la provocator la curva.

| Anny_1267 a răspuns:

Incearca si vorbeste cu el deschis.si vezi ce parere are...:X

| Anny_1267 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el deschis...vezi ce parere are.