| Letytzy@ a întrebat:

Sunt noua pe acest site si as dori sa stiu de ce nu imi apar raspunsurile.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Buna daca vrei sa apara intrebarile mai repede pe site trimitei un mesaj la adminul raluca si te va ajuta http://www.tpu.ro/trimite-mesaj/admin/ bafta!;)

6 răspunsuri:
| WhiteWings a răspuns:

Buna letitia... bine ai venit
vor aparea stat linistita imediat dupa cateva zile sau 30 de raspunsuri

te pup

| vykkusor a răspuns:

Bine ai venit! mesajele vor aparea un pic mai tirziu.pa

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Aceeasi problema am si eusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit! Sedere placuta >big grin
Dupa 30 de raspunsuri intrebarile si raspunsurile vor fi afisate imediat, dar pana atunci acestea trebuiesc aprobate de un moderator.

Bafta

byebye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiind nouă pe site, moderatorii site-ului verifică mesajele începătorilor. Le verifică pentru conținut obscen, atacuri la persoană, ș. a. După 30 de răspunsuri nu o să se mai întâmple așa și o să fie postate direct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si mie mi se intampla acelasi lucru dar am inteles ca trebuie sa ast la inceput si sa tr mai multe rasp... sper sa mearga pana la urma.