| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu si eu, cum pot sa vad toate melodiile din playlist-ul cuiva, pe acest site, si nu stiu cum. Mentionez : "pe toate", nu doar primele care apar. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| UnBroken2016 a răspuns:

Du-te la profilul cuiva, apasa pe una din melodii. Acum esti pe alta pagina, sub chenarul de Youtube se afta toate melodiile. E o lista ca la Youtube. Dai mai jos mai sus, vezi tu.

| Mayhem666 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Multumesc pentru ajutor happy

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mayhem666):

Ma mir ca ai inteles ce am spus laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Cum adica te miri ca am inteles ce ai spus? Chiar asa de tembel ma credeai? Ma cam subestimezi sa stii.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mayhem666):

La cati idioti intalnesc pe aici. MAi devreme am primit pm de la un fatalau ca l-am facut idiot si vroia sa imi stie numele adevarat. rolling on the floor E plina lumea

| Mayhem666 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ai dreptate, dar nu toti oamenii sunt la fel!