| AneCriss a întrebat:

..Sunt pe aici fete care au fost mai plinute dar au scapat de grasime,colacei, ripioare..si toate alea? As vrea si eu niste sfaturi. Am colacei pe burta ..si uneori am impresia ca n-o sa-mi dispara niciodata si nu stiu ce sa fac ..Ma uit la alte fete si mor.

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Fa ceva concret in sensul asta. Cea mai simpla si relativ rapida metoda, dupa parerea mea, este sa reduci cantitatea de mancare cam la jumatate sau chiar mai putin (depinde de cat de repede vrei sa slabesti), sa elimini aproape complet dulciurile o perioada (dar apoi sa nu faci excese) si sa faci macar 30 de minute de miscare pe zi (alergari, diverse exercitii sau chiar sa mergi la sala, daca vrei). De obicei, slabesti vizibil in ritmul asta cam intr-o saptamana-doua.

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Păii. Eu am ţinut un fel de dietă. Nu foarte strictă şi nu multe reţineri.
Deci.
Beam multă apă [ca şi acum big grin ]
Ciocolată exclus. Mai mâncam câteva dulciuri, dar două la o săptămână.
Şi făceam abdomene, dar când îmi aduceam aminte laughing. Cu toate astea, am început să slăbesc. happy
Bye Bye!

| para001 a răspuns:

Du.te la sala si in 5 luni scapi de tot