| sweet_girl_carmen a întrebat:

sunt reprezentant metropolitan si am cateva intrebari pentru cine stie firma. pana cand mai este valabil catalogul cu scris albastru? cum se aplica reducerea? daca faci comanda mai mare primesti reducere maqi mare? in afara de posta mai exista o alta metoda de a primi coletul? multumesc!

1 răspuns:
| Biencush a răspuns:

Buna!
Depinde din ce oras esti, in legatura cu comansa prin posta.vad ca de ceva vreme, imi vine coletul prin curier, Gratuit, chiar daca nu sunt din Bucuresti. E de ajuns sa dau comanda pana in ora 13 si sa specific la comentarii ca doresc livrarea prin curier rapid.
Catalogul e aparut de ceva vreme, se auzea la un moment dat ca va mai aparea unul pana in sarbatori, dar nu am nici o certitudine ca se va intampla acest lucru.
Odata logata in contul tau, vei vedea produsele la pretul cu reducere, iti va fi foarte usor sa vezi cand ai ajuns la limita de minim 100 lei.
Daca faci comanda mai mare, discountul tau va creste, desigur, dar va fi tot 25%din valoarea comenzii. Daca depasesti 600 lei de vanzare intr-o luna singura sau cu echipa ta, discountul tau va fi de 32, 5%.
Sper ca ti-am fost de folos!
Mult succes!
pentru inscrieri gratuite, se poate accesa:
http://ladys.ro/a/BBORCekh