| Shoot21 a întrebat:

Buna sunt Shoot si am si eu o problema am aproape 13 ani dar sunt cam scund de inaltime am colegii mai inalti ca mine in clasa mea nu mananc cam mult, sa stiti.
Va rog!
Cel mai bun raspuns primeste O FUNDA MARE!

3 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Mai ai pana la 21 de ani sa crestiwinking

| GeorgyGirl a răspuns:

Eu cred ca la 13 ani nu ai niciun motiv de ingrijorare stai linistit o sa mai cresti si o sa cresti mult mai mult de cat esti acum cu siguranta si eu am avut prieteni si colegi mai scunzi ca mine si intr-un an 2 m-au intrecut cu mult.stai linistit nu iti fa griji

| craciungeorge10 a răspuns:

Pe la 13 ani iti apare pubertatea, o sa vezi tu dupa crescut, eu am avut 1.49 la 13 ani sau ceva de gen, 1.61 la 14, 1.69 la 15, peste o luna fac 16 si am 1.77