| lolfashion a întrebat:

Buna sunt tot eu dar acum e alta problema.
Imi place de un baiat X. Este dragut, amuzant, inteligent, are ochii albastrii si stie sa deseneze fain ca si mine. Dar chestia este ca e cu 2 ani mai mare ca mine. si pare ca ma place dar nu stiu ce sa fac. Ajutati-ma
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Just mE:x a răspuns:

Ooo, ce dragut:X...sti varsta nu conteaza deloc din moment ce va placeti amandoi :X foarte froomosbig grin ma bucur pentru tine dar eu iti propun sa iesiti intr'un weekend la un suc poate nu doar voi doi ci si cu cei mai buni prieteni asa puteti sa va cunoasteti mai binehappyii ceri nr de tel daca nu ti'l cere el primul si va apropiati:X apoi totul vine de la sine... daca te place va face repede primul pas[doar daca nu e timidhee hee]daca e timid poate ii dai uh de inteles ca nu are de ce sa'i fie teama[app cred ca e draghuuuuuuuut daca are ochii albastri:X:X:Xblushing]succes si inca o data varsta nu are importanta:*

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, varsta nu conteaza, nu ii spune direct ca il placi, ci prin diferite semne da-i de inteles, lasa-l pe el sa faca priuml pas, atrage-i atentia, vb cu el frumos, zambeste-i des, priveste-l intens...asteapta apoi reactia lui, daca si el simte la fel, va face un pas spre tine, bafta!

| marsy a răspuns:

Da-i de inteles ca il placi. prin privire si comportament. V-a merge.sau daca ai curajul ii spui direct k il paci! love struck

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Pai daca e sa ii placa de tine, or sa vina toate de la sine, adica o sa se dea la tinebig grin... daca e timid.intra tu in vorba cu el si da-i de inteles ca il placi. 2 ani nu e o diferenta atat de mare.MergewinkingDaca e inteligent si mai bine:X:X...bafta!

pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are telefon? cere-i nr de tel. Vorbeste cu el.