| biscuiteletau a întrebat:

Sunt total data peste cap.cryingcrying Asa.Neam despartit acum 2 luni si el e in ploiesti iar eu in bucuresti. de atunci am mai vorbit o singura data, weekendul trecut pe mess. nu stiu cum sa spun cat mai scurt dar il iubesc si il vreau inapoi...crying( si nu stiu nu pot sa vad daca mai simte ceva pentru mine pentru ca nu suntem aproape si nu m-am mai vazut cu el de atunci.chiar daca am avut o relatie la distanta dar am avut incredere unul in celalalt. ne-am despartit odata pentru ca se daduse verisorul lui la mine si ma sarutase dar eu nu il placeam si nici nu l-am placut vreodata dar dupa veo 2 saptamana ne-am impacat iar dupa aia am mai fost o luna impreuna si ne-am despartit pentru ca incepuse scoala si eram despartiti si nu ne mai puteam vedea pana la primavara. din cauza lui m-am apucat de fumat mi-am taiat venele si aveam momente in care faceam anumite lucruri si ma bufnea plansul sau aveam momente in care nu puteam sa opresc din plans sau ma trezeam urlam si plangeam si nu pot sa il uity!crying( am incercat sa plac pe altcineva sa fiu cu altcineva(nu ca sa-l fac gelos) si incepuse sa-mi placa de cineva si era reciproc si putem fi impreuna dar de cateva zile iar am cazut si mi-am amintit de el si incep sa plangcrying(( Ce inseamna asta si cum as putea sa trec peste?

1 răspuns:
| Danyel_5217 a răspuns:

Du-te la un pshiholog
! Nebuno.