| Jessica a întrebat:

Sunteti draguti sa imi ziceti toate materile pe care le voi face in clasa a V-a? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

Pai:
Limba romana
Lima engleza
Limba franceza\germana depinde ce vrei, e optional
Matematica
Geografie
Biologie
Muzica
Desen
Educatie fizica
Dirigentie
Istorie
Religie
Tehnologie
Fundalove struck

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu ai fi și mai drăguță dacă ai căuta pe www.edu.ro!
Pa, pa.

| madalyna a răspuns:

1.Limba si literatura romana
2.Matematica
3.Desen
4.Muzica
5.Educatie fizica
6.Informatica
7.Engleza
8.Franceza
9.Istorie
10.Geografie
11.Religie
12.Biologie
13.Dirigentielaughing dar asta nu cred ca se pune

| Karinakari99 a răspuns:

Religie,franceza,engleza,sport,matematica,lb.rom.,desen,istorie,geografie,biologie,tehnologica,muzica.De asemenea cu diriginta\dirigintele vei face dirigentie.Bye.

| alexamealexa a răspuns:

Istorie
Mate
Franceza
Biologie
Romana
Geografie
Muzica
Desen
Engleza
Tehnologie
Sport
Dirigentie
Religie
poate si o ora de Optional pe care o alegeti voiwinking
astea sunt:*

| miauuau a răspuns:

Romana,mate,poate engleza sau franceza,muzica,biologie,geografie,tehnologie,desen,educatie fizica,istorie, cam atatea imi amintesc, poate ai sunt vreo 2...

| ada97 a răspuns:

Pai...: romana,matematica,engleza,franceza,geografie,biologie,religie,informatica,tehnologie,desen, muzica, istorie.astea sunt happy funda?

| diana_3432 a răspuns:

Pai ...romana,mate,desen,istorie,geografie,religie,engleza.franceza,biologie,dirigentie,ed fizica,tehnologie, optional, muzica.(depinde la ce sc esti)

| Maya_8602 a răspuns:

Romana,Matematica,Geografie,Istorie,Sport,Muzica,Biologie,Desen,Tehnologie,Religie,Franceza,Engleza
ToatehappyFunda?