| BadxGood a întrebat:

V-ati aflat scopul in viata? Daca da, sunteti draguti sa mi-l ziceti happy?
Pun aceasta intrebare pentru ca majoritatea adultilor spun ca stiu de ce se afla aici, pe cand foarte putini adolescenti au habar happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Logic, scopul meu e de a ajunge sofer pe tir pana voi iesi la pensie sau (Dumnezeu sa ma ierte) pana mor la varsta de 60 de ani ca batranetea e destul de grea.

| mgtow a răspuns:

Am uitat sa zic ca vreau sa raman celibatar tot restul vietii.

| IMC90 a răspuns:

Sa fac milionu de euro si sa ma tirez in America.
Am ajuns la concluzia ca urasc banii dar e mult prea tarziu pentru asa ceva.

| Ramo137 a răspuns:

Sa calatoresc in jurul lumii, sa fac sa nu mai existe ura intre oameni, sa se inteleaga toti, toate problemele sa se rezolve...sa ajut animalele, sa le cumpar hrana si sa ii duc la adapost, dar, sa ii pot vizita happy sunt mai multe dar nu mai tin minte. funda pls?