| AnemonaP a întrebat:

Buna,tastatura de la laptop nu imi mai functioneaza deloc, am varsat acum 2 zile apa pe cateva taste,si mergeau dar si cu alte combinatii de litere,acum nu mai merge deloc,mouse-ul acela de la laptop,cel inclus,am uitat cum se numeste,functioneaza. Oare sa fi apasat pe ceva si sa se fii blocat tastatura? Ajutati-ma,dar fara raspunsuri gen: cumpara alta noua, du-l la cineva.etc Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| Irenee a răspuns:

Poate s-a stricat de tot. Poti folosi tastatura virtuala de pe google big grin

| Sabadis a răspuns:

S-ar fi putu sa se fi ars ceva fire si atunci nu mai poti face nimic cu ea decat sa o inlocuiesti

| Sabadis a răspuns:

S-ar fi putut arde ceva fire si atunci nu mai ai ce face cu ea decat sa o inlocuiesti