| Azazaa a întrebat:

tocmai ce am primit un iphone 4s. si observ ca nu am semnal in casa. ci doar afara sad

Imi puteti spune si mie ce ii pot face, pentru a avea semnal peste tot...straight facesad

Funditaa!

3 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Baga-l la incarcat pentru un timp ca presupun ca batteria e slaba si nici semnalul nu il prinde bine.Succes

| SefuBanilor99 a răspuns:

Incearca sa Stai intr-un loc sa vezi unde ai mai mult semnal si pe urma stai langa o antena tv si Daca vrei inprovizeaza o antena de semnal funitza please

| Azazaa explică (pentru SefuBanilor99):

Serioos? straight face oh go on ce destept esti, imi place de tine este foarte inventiv...fa tu asta!